سال 1396 « اقتصـــــاد مقاومتـــــی ، تولید- اشتغال »

 

 

 

 
کل کاربران : 544332
کاربران امروز : 737
بازدید امروز : 884
کاربران دیروز : 1315
بازدید دیروز : 2431
کاربران آنلاین : 7

 

دریافت استعلام

 

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
دردولت نهم ودهم فراهم شده است: تولید 700 مگا وات برق در خراسان جنوبی      

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: به برکت دولت نهم و دهم و با  سرمایه گذاری صورت گرفته در صنعت برق استان، زمینه تولید 700 مگا وات برق فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی: مهندس محمدعلی ضامن در آیین تودیع و معارفه مدیر توزیع برق قاینات با اعلام این خبرگفت: در حال حاضر پیک مصرف برق استان 210 مگاوات است که مازاد بر آن به استانهای یزد، کرمان و سیستان و بلوچستان صادر می شود.

وی گفت: با تدابیر خوب وزارت نیرو و شرکت توانیر اقدامات زیربنایی ارزشمندی از جمله احداث واجرای خطوط انتقال و همچنین نیروگاه در استان صورت گرفته است .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با بیان اینکه حدود 450 میلیارد تومان طی دولت نهم و دهم در صنعت برق استان سرمایه گذاری شده است اظهار کرد: حدود 350 میلیارد تومان از این سرمایه گذاری مربوط به احداث نیروگاه سیکل ترکیبی قاین بوده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی به 3 شاخص مهم ارزیابی در شرکتهای توزیع شامل تلفات، میزان انرژی توزیع نشده و پیک مصرف اشاره کرد و گفت: همه ساله عصاره تلاش وفعالیت همکاران صنعت برق در این سه شاخص ارزیابی می شود.

وی با ابزار خرسندی از اقدامات صورت گرفته و جایگاه شرکت توزیع نیروی برق استان در کسب مقامهای دوم یا سوم این شاخص ها در کشور اظهار کرد: تلفات در استان به7.32 درصد رسید که در این شاخص مقام سوم را در کشور کسب نموده ایم . این در حالی است که شاخص کشوری تلفات 14.5 درصد است و براساس برنامه پنجم باید به 12 درصد برسد. دراین میان استان خراسان جنوبی قبل از برنامه پنجم به این شاخص دست یافته که یک رکورد بی سابقه است.

 مهندس ضامن شاخص انرژی توزیع نشده در استان را 45 ثانیه به ازای هر مشترک در روز برشمرد و گفت: این شاخص در کشور3.5 دقیقه به ازای مشترک در روز است. بگفته وی با اقدامات انجام شده مصمم هستیم این شاخص را به 40 ثانیه به ازای مشترک در روز طی سال جاری برسانیم.

فرماندار شهرستان قاینات هم دراین مراسم با تقدیر از خدمات زیربنایی وزارت نیرو و شرکت توانیر در صنعت برق استان و به ویژه شهرستان قاین یادآور شد: با این میزان سرمایه گذاری شهرستان قاین از نظر انرژی جایگاه اول صنعت برق استان را دارد.

حسین شرافتی راد تلاش دولت نهم و دهم را تحسین برانگیز خواند و گفت: امروز در جای جای استان و کشور خدمات دولت کاملاً مشهود است.

مدیر سابق توزیع برق قاینات نیز در این مراسم در گزارش با تشریح اقدامات انجام شده در دوران مسئولیت خود اظهار کرد: 291 روستای شهرستان و 547 حلقه چاه کشاورزی از نعمت برق برخوردارند.

 مهندس جواد قربان زاده با بیان اینکه هیچ محدودیتی در ارائه برق به مردم نداریم گفت: در حال حاضر 65 هزار مشترک در سطح شهرستان از نعمت نیروی برق استفاده می کنند.

وی گفت: 88 درصد مشترکین برق خانگی، 2 درصد کشاورزی و 1 درصد صنعت است که در حال حاضر 18 درصد مصرف در بخش خانگی و 39 درصد در بخش کشاورزی و 34 درصد در بخش صنعت است.

وی از قاین به عنوان قطب کشاورزی استان یاد کرد و گفت: بیشترین مصرف برق در بخش کشاورزی است .

قربان زاده گفت: 2 هزار 335 کنتور رایگان با 470 میلیون تومان اعتبار از مصوبات سفر اول رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: این تعداد انشعاب طی یکسال و 7 ماه نصب واجرا شده است.

وی برق رسانی به 7 حلقه چاه کشاورزی عشایری با 240 میلیون ریال از محل اعتبارات شرکت برق منطقه ای و برق رسانی به 15 پایگاه نیروی انتظامی را از دیگر اقدامات انجام شده دراین شهرستان برشمرد.

در پایان این مراسم از خدمات 8 ساله  مهندس جواد قربان زاده قدردانی و مهندس محمدرضا عبدی به عنوان مدیر جدید توزیع برق شهرستان قاینات معرفی شد.


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع :
آخرین ویرایش : 1391/07/24 -- 11:59:43
نویسنده : روابط عمومی
تعداد بازدید : 2485
خدمات الکترونیک

 

پیوندها

 

 

 

پرداخت قبض .

 

South Khorasan Electrical Distribution Company


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS